Właśnie pod takim hasłem, 3 września rusza inicjowana przez Uniwersytet SWPS oraz Park Technologiczny You Nick - strefa wykładowo – warsztatowa, która ma na celu przekonanie pracodawców i przyszłych pracowników o konieczności tworzenia w polskich firmach i instytucjach innowacyjnych miejsc pracy oraz pokazywanie pozytywnych wzorców, dotyczących zarówno budowania przyjaznych przestrzeni do pracy, jak i relacji międzyludzkich. Wydarzenie jest częścią kampanii społecznej „Praca? Lubię to”.

Latawce

Tego dnia, Dziedziniec Urzędu Miasta na Placu Kolegiackim w Poznaniu zapełni się leżakami, a w plenerowej strefie wykładowej będzie można posłuchać prelekcji psychologów, coachów oraz doświadczonych przedsiębiorców, którzy postarają się przekonać uczestników, że właściwe nastawienie do pracy może pomóc nam przejść przez rutynę wykonywania codziennych obowiązków i zamiast odbierać energię do działania – praca może stać się źródłem spełnienia nie tylko zawodowego, ale także dać pozytywne rezultaty na stopie relacji z innymi ludźmi.

Wśród ekspertów z ramienia Uniwersytetu SWPS pojawią się Agnieszka Pawłowska oraz Małgorzata Kowalczewska, które opowiedzą m.in. o tym jak bycie uważnym pomaga w rozwoju zawodowym i życiu codziennym; natomiast studentki School of Form- Magdalena Mojsiejuk i Barbara Drozdek postarają się rozbudzić w nas wewnętrzne dziecko, ożywić tłumioną kreatywność oraz docenić umiejętność pracy zespołowej na warsztatach z konstruowania latawców.

Jeśli powrót do pracy po wakacjach sprawia, że na Waszym ciele pojawiają się dreszcze, to niewątpliwie warsztaty i wykłady, które odbędą się w ramach kampanii ‘Praca? Lubię to’ pomogą Wam stawić czoło pourlopowej chandrze.

Kiedy? 3 września, 12.00 – 17.00
Gdzie? Urząd Miasta na Placu Kolegiackim w Poznaniu