Strefa Vol 2 790

Zapraszamy na comiesięczne spotkania w Strefie Designu School of Form. W programie Strefy znajdą się wykłady i rozmowy na temat projektowania mody, architektury, robotyki czy projektowania publikacji. Wykłady ekspertów ze School of Form odbywać się będą w siedzibie Uniwersytetu SWPS przyz ulicy Chodakowskiej 19/31 w Warszawie.

Na wykłady zapraszamy wszystkich rozważających studia w School of Form. Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszenioweego u dołu strony.

• Krótka instukcja projektowania książki, Honza Zamojski

27.02.2018, godz. 16.00, sala S107

Zastanawialiście się kiedyś, jak od podstaw projektuje się książkę? C czy ważna jest okładka, typografia, wybór papieru, kompozycja, format, rodzaj szycia czy klejenia? Projektową kuchnię tworzenia publikacji przybliży Honza Zamojski - wykładowca School of Form na specjalności communication design, projektant, kurator i wydawca.

Honza Zamojski min1

Honza Zamojski

Artysta; redaktor, wydawca i projektant książek. Założyciel wydawnictwa Morava (2010-2012, www.moravabooks.com) oraz wydawnictwa Mundin (2013-2014, www.mundin.org). Uczestnik wielu wystaw i autor cyklu wykładów "Jak to jest zrobione" (m.in Centre Pompidou, MoMA Library NY, TypoTalks Berlin). Za publikację "Jak jsem potkal dábla" otrzymał w 2011 brązowy medal w konkursie „Najpiękniejsza Książka Świata 2010”. W tym samym roku został także laureatem Plebiscytu RDK organizowanego przez Program III Polskiego Radia, otrzymując tytuł Kulturysty Roku.

[Form StrefaDesignu_27022018 not found!]