letnia szkola ceramiki 790

School of Form rusza z LETNIĄ SZKOŁĄ CERAMIKI, w trakcie której każdy z uczestników będzie miał za zadanie zaprojektować naczynie na podstawie określonego briefu.

Podczas 9-dniowego, intensywnego cyklu dowiecie się m.in. jak wygląda proces powstawania obiektu porcelanowego czy modelowanie w gipsie, nauczycie się jak pracować z porcelanową masą lejną oraz jak przebiega szkliwienie przedmiotów ceramicznych. Ponadto, poznacie tajniki technologiczne w zakresie manualnej pracy z gliną oraz będziecie mieli możliwość spróbowania swoich sił w toczeniu na kole garncarskim.

Jeśli pasjonujesz się wzornictwem przemysłowym, bądź jesteś zapalonym kolekcjonerem pięknych przedmiotów ceramicznych i zawsze zastanawiałeś się jak one powstają to jest to kurs dla Ciebie.

Szkolenie poprowadzi Arkadiusz Szwed – kierownik pracowni ceramicznej w School of Form.

ARKADIUSZ SZWEDszwed arkadiusz

Projektant, technolog ceramiczny, specjalista w zakresie form przemysłowych. Ukończył malarstwo na Uniwersytecie im. Jana Kochanowskiego w Kielcach. Przez wiele lat był asystentem Marka Cecuły.
Doświadczenie zawodowe oraz umiejętności projektowe zdobył w Modus Design, Design Centrum Kielce oraz w fabryce porcelany Ćmielów. W School of Form Arkadiusz Szwed jest kierownikiem pracowni ceramicznej i wykładowcą na specjalności domestic design. Jest pomysłodawcą i współorganizatorem projektu Waterlove.
www.cargocollective.com/szwedarkadiusz

Kurs przeznaczony jest dla osób dorosłych. Wszystkie prace wykonane podczas zajęć należą do uczestnika. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały i narzędzia, w tym maseczki i rękawiczki. Prosimy o zabranie odzieży roboczej.

Zapraszamy!

Termin kursu: 16 - 26 sierpnia 2016, godz. 10.00-18.00 (od pon do pt)
Miejsce: School of Form, ul. Głogowska 18, Poznań

Odbiór prac: 29-30 sierpnia (istnieje możliwość wysyłki kurierskiej na życzenie uczestnika).
Cena: 1400 zł

OPŁATY

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego. Na podany adres mailowy prześlemy potwierdzenie uczestnictwa. Po jego otrzymaniu prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 420 zł (30 % ceny kursu) na poniższy numer konta:

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
03-815 Warszawa, ul. Chodakowska 19/31
Raiffeisen Bank Polska SA
36 1750 0009 0000 0000 1095 1135
W tytule przelewu prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika, oraz nazwy: LETNIA SZKOŁA CERAMIKI W SCHOOL OF FORM

Kontakt:

Dorota Słowińska