cover 790

School of Form z radością zaprasza na wernisaż Przeglądu Prac Semestralnych, który odbędzie się 24 czerwca 2016 roku, o godzinie 19:00 w budynku szkoły. Wystawę prac studentów wszystkich specjalności będzie można oglądać w School of Form do 2 lipca, a wernisaż uświetni pokaz mody przygotowany przez studentów fashion design.
Podsumujcie wraz z nami rok akademicki 2015/2016!

Na wystawie, której wernisaż odbędzie się 24 czerwca, o godzinie 19:00 w budynku szkoły (ul. Głogowska 18), będzie można zobaczy prace powstałe na wszystkich 4 specjalnościach.

Prace studentów fashion design zaprezentowane w ruchu, na modelkach, będzie można zobaczyć na pokazie mody.

Domestic design zaprezentuje między innymi realizację zadania „domek dla owada” – modele i plansze, czy zadanie „plastik”, gdzie punktem wyjścia jest problem nadmiernego użycia jednorazowych torebek foliowych. Zadanie polega na znalezieniu sposobu ograniczenia tej praktyki albo nowej metody odzyskiwania lub przetwarzania surowców wykorzystywanych do produkcji torebek foliowych. Projekt uczy poszanowania dla środowiska naturalnego i surowców oraz zachęca do eksperymentów materiałowych.

Communication design pokaże na przykład efekty kursu "Editorial Design". Podstawowym zagadnieniem jest relacja między słowami i obrazami oraz badanie jak razem mogą funkcjonować w formie wielostronicowej narracji. Kurs jest okazją do zapoznania się z podstawowymi aspektami grafiki edytorskiej takimi jak: siatka modułowa, szpigiel, wielostronicowa hierarchia, czy fotoedycja.

Industrial design, znane z pracy z robotami, zaprosi na koncert w wykonaniu robota i człowieka oraz efekty programowania robota do pracy z Zakładami Ceramiki Bolesławiec.

Zapisz się, by wziąć udział w wernisażu, wypełniając formularz poniżej. Zapraszamy! [Form Wernisaz_i_pokaz_mody_24062016 not found!]

plakat 790