CREASCOPE LOGO 790

Creascope: Międzynarodowa Konferencja Biznesu Kreatywnego
7 czerwca w Kijowie na Fedoriv Hub odbędzie się międzynarodowa konferencja creative business Creascope poświęcona interakcji designu i biznesu.

Głównym celem konferencji zwrócenie uwagi tak na estetyke jak i na jakość wzornictwa
Konferencjaa Creascope zgromadzi specjalistów z Holandii, Niemiec, Belgii i Polski, który podzielą się swymi doświadczeniami w dziedzinie projektowania, urbanistyki i mody.

Dlaczego design ma znaczenie? Jaki wpływ ma na biznes? Jak powinien zachowywać się nowoczesny lider, by odnieść sukces? Jak projektowanie i biznes wpływaja na globalne zmiany? Jaki jest charakter zachodzących zmian? Czy jesteśmy na nie gotowi?
Prelegenci Creascope odpowiedzą na te i wiele innych pytań.

Wśród ekspertów zaproszonych do udziału w konferencji znajdą się m.in. wykładowcy School of Form: trendwatcherka i założycielka 360 Inspiration Zuzanna Skalska, krytyk designu i wykladowca wizytujący SOF  Lucas Verweij,  ekspert w dziedzinie design managament Henryk Stawicki, kierownik studiów podyplomowych SOF Projektowanie usług Rafał Kołodziej, a także projektant i szef zespołu projektantów Wydziału Zarządzania w Wyższej Szkole Sztuki JanEric Baars (Niemcy / Holandia / Szwajcaria).

więcej: http://creascope.com.ua/

CREASCOPE POSTER 790