ladne znaczki 790

Zapraszamy do udziału w czwartym spotkaniu w ramach Strefy Designu w School of Form, które odbędzie się 7 czerwca o godz. 17.00. Tym razem gościem Strefy będzie Studio Otwarte. Marcin Wolny, dyrektor kreatywny i Mirek Kliś, account manager, podczas wykładu opowiedzą o tym, że identyfikacja wizualna to nie tylko ładne znaczki i że logo to tylko wierzchołek góry lodowej – tożsamości marki. O tym, że za każdym projektem kryją się uwarunkowania, kontekst, strategia, proces i – last but not least – relacje.

Studio Otwarte to założone w 2000 roku 5-osobowe studio projektowe z Krakowa, specjalizujące się w brandingu, projektowaniu identyfikacji wizualnych i grafice użytkowej. Projektanci zaprojektowali i wdrożyli ponad sto marek, dużych i małych, produktów, usług i wydarzeń, dla biznesu, sfery publicznej i kultury.. Są praktykami. Opowiedzą na przykładach o projektowej kuchni: przebiegu współpracy, budowaniu relacji z klientem i jego roli w projekcie, o tym jak reagować na zmianę, o tym, jak przebiega wdrożenie i jak projekt funkcjonuje w czasie.

Udział w wykładzie jest nieodpłatny po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego poniżej. Zapraszamy!

Marcin Wolny 352

Marcin Wolny – partner zarządzający i dyrektor kreatywny Studia Otwartego, odpowiedzialny za strategię, kreację i prowadzenie projektów. Projektuje też znaki i tożsamości wizualne, wykłada identyfikację wizualną.

Mirek Klis 352

Mirek Kliś – partner zarządzający Studia Otwartego, odpowiedzialny za kontakt z klientami i prowadzenie projektów.

ladne znaczki poster 790