System filtrujący Zdrój to rozwiązanie antycypujące nadejście ery bez opakowań jednorazowych. Woda butelkowana, nadal bardzo popularna, jest rozwiązaniem szkodliwym dla środowiska i niezdrowym dla człowieka. Projekt zakłada cofnięcie się do czasów przedpolimerowych. Opierając się na wywiadach z konsumentami, projektantka zdiagnozowała przyczyny niechęci do wody kranowej. Następnie przeprowadziła eksperymenty z surowcami mineralnymi: krzemieniem, szungitem, kamionką i porcelaną. Wyniki doświadczeń doprowadziły do zaprojektowania 4 wersji smakowych wody.

siodmak 1

siodmak 3

siodmak 2

Praca dyplomowa