Projekt HELL NO! składa się z magazynu oraz reklamy telewizyjnej. W układzie i szacie graficznej magazyn próbuje zerwać ze stereotypowym sposobem prezentowania mody w czasopismach kobiecych. Wykorzystuje głównie czerń i biel, z elementami kolorowych zdjęć. Nie zawiera spisu treści, nie ma numerowanych stron, a wszystkie zaplanowane strony reklamowe autorka zaprojektowała specjalnie do potrzeb tej publikacji w czarno-białej konwencji. Magazynowi towarzyszy reklama telewizyjna wzorowana na teledyskach, również utrzymana w czerni i bieli.

(sreeny)

Projektantka: Katarzyna Kokot

Promotorzy: Edgar Bąk (communication design), Dawid Wiener (psychologia)
Materiały: magazyn, video promocyjne
Wymiary magazynu: 210 x 250 mm

Interesujący projekt?
Poznaj specjalność communication design

Administratorem danych jest SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny z siedzibą przy ul. Chodakowskiej 19/31, 03-815 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Każdej osobie podającej swoje dane przysługuje prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.