Skylight Beans to interaktywna biżuteria inspirowana światłem i magią. Nazwa nawiązuje do świetlików świętojańskich, które można obserwować w czerwcowe i lipcowe noce. To zestaw dla kobiet, które chcą się wyróżnia
i cenią sobie nowoczesne rozwiązania. W jego skład wchodzą naszyjnik i bransoleta. Wykorzystano w nich elementy stosowane w tzw. inteligentnych ubraniach, m.in. specjalnie zaprojektowane oświetlenie typu LED. Dzięki akcelerometrowi biżuteria migocze, kiedy właścicielka się porusza.

Projektantka: Agnieszka Gawrysiak

Promotorzy: Wiesław Bartkowski (Communication Design), Dawid Wiener (Psychologia)
Materiały: elektronika, rurka akrylowa, zapięcie jubilerskie, filc
Wymiary: naszyjnik 18 cm x 13 cm, bransoleta 8 cm x 8 cm

Interesujący projekt?
Poznaj specjalność communication design

Administratorem danych jest SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny z siedzibą przy ul. Chodakowskiej 19/31, 03-815 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Każdej osobie podającej swoje dane przysługuje prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.