Projekt ma formę filmu krótkometrażowego próbującego ukazać zanikającą granicę między okresem dojrzewania a dorosłością. Czwórka głównych bohaterów w naturalny i nieprzerysowany sposób opisuje swoje życie codzienne, które jest bardzo odmienne od tego, co pokazuje się w mediach. Teledyskowa forma montażu powoduje, że powstały zbiór migawek stanowi również próbę interpretacji dzisiejszych czasów, w których dominuje pośpiech.

(KADRY Z FILMU)

Projektant: Szymon Chudy

Promotorzy: Krzysztof Łukomski (Communication Design), Ewa Klekot (Antropologia)
Wymiary: film o długości ok. 25 minut

Interesujący projekt?
Poznaj specjalność communication design

Administratorem danych jest SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny z siedzibą przy ul. Chodakowskiej 19/31, 03-815 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Każdej osobie podającej swoje dane przysługuje prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.