To warsztaty kuchni molekularnej zaprojektowane z myślą o dzieciach w wieku 8+. Dzięki interesującej formie eksperymentu, dzieci z uwagą poznają świat kuchni w nowej odsłonie. Kuchnia molekularna prezentowana podczas warsztatów, to zabawa smakiem i różnorodnością formy. Każdy uczestnik dzięki właściwemu wyposażeniu poczuje się jak profesjonalny szef kuchni i naukowiec zarazem. Usługa zawiera: autorski program zajęć, profesjonalne przepisy (również te do wykonania przez dzieci w domu), krój na oryginalny fartuch i czapkę małego kucharza oraz zestaw „Formka Smaku” zawierający niezbędne akcesoria.

Projektantka: Pola Lisowska

Promotorzy: Olga Milczyńska (Domestic Design), Monika Rosińska (Socjologia), Anita Basińska (Socjologia)

Interesujący projekt?
Poznaj specjalność domestic design

Administratorem danych jest SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny z siedzibą przy ul. Chodakowskiej 19/31, 03-815 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Każdej osobie podającej swoje dane przysługuje prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.