Mobilny stragan kwiatowy służy do sprzedaży kwiatów wyhodowanych na terenach ogródków działkowych. Założeniem było stworzenie przedmiotu, który ułatwiałby zbieranie kwiatów od działkowców i umożliwiał ich sprzedaż. W efekcie powstał drewniany, izolowany termicznie wózek przymocowany do roweru. Istotną część projektu, oprócz określenia wymagań dotyczących jego funkcjonalności, stanowiło zdefiniowanie założeń odnoszących się do budżetu oraz odpowiedzialności społecznej i środowiskowej.

projektantka: Agata Klimkowska, specjalność: DOMESTIC DESIGN

promotor: Paweł Grobelny (domestic design), Norbert Leśniewski (filozofia)

Materiał: sklejka, drewno, stal
Wymiary: dł. 120 cm, szer. 60 cm, wys. 90 cm.

Interesujący projekt?
Poznaj specjalność domestic design

Administratorem danych jest SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny z siedzibą przy ul. Chodakowskiej 19/31, 03-815 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Każdej osobie podającej swoje dane przysługuje prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.