Zestaw akcesoriów na stół do produkcji różnego rodzaju jedzenia. Składa się ze stolnicy, deski z moździerzem, wałka, nożyków do wycinania wzorków, kasetek i klocków z wzorami tworzących podstawkę pod gorące garnki. Projekt łączy odświętność i codzienność. Skupia się na łączeniu tradycji z teraźniejszością. Tradycyjne metody obróbki drewna łączą się z rzemieślniczym sposobem wytwarzania jedzenia. Dążeniem projektantki jest tworzenie alternatywy dla powszechnie przyjętych nawyków i schematów. Dostarczenie odbiorcy takich akcesoriów, które skłonią go do zabawy z jedzeniem, a w konsekwencji zainspirują do eksploracji dobrostanu środowiska, w którym żyje.

School of Form | Projekty studentów

School of Form - Projekty studentów

School of Form | Projetky studentów

School of Form | Projekty studentów

School of Form

IMG 8461 kopia

School of Form

Magdalena Majnusz

materiał: polskie gatunki drzew - orzech włoski, czereśnia, buk parzony, śliwa
wymiar: największy obiekt - 60x45 cm
promotor: Jarosław Hulbój (domestic design), Dawid Wiener (psychologia)

Interesujący projekt?
Poznaj specjalność domestic design

Administratorem danych jest SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny z siedzibą przy ul. Chodakowskiej 19/31, 03-815 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Każdej osobie podającej swoje dane przysługuje prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.