Jak będzie wyglądał transport w 2030 roku w miastach rozwiniętych? Autor badał trendy społeczne, gospodarcze i kulturowe, by stworzyć wizję zurbanizowanej przyszłości dla nadchodzącego pokolenia Z. Stworzył koncept dwóch pojazdów. Pierwszy, personalny, przeznaczony jest do poruszania się w centrum. To już nie dawny samochód – symbol statusu, lecz nowa forma mobilności odpowiadająca na nowe potrzeby. Drugi to pojazd chmura, który będzie poruszał się po obrzeżach miast, nie wjeżdżając do centrum. To mobilna przestrzeń do pracy i życia towarzyskiego, rozwiązanie tyleż komunikacyjne, co architektoniczne.

krol 55

krol 66

krol 63

krol 72

krol 54

Projektant: Filip Król

promotorzy: Oskar Zięta, Dawid Wiener (psychologia)

Interesujący projekt?
Poznaj specjalność Industrial Design

Administratorem danych jest SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny z siedzibą przy ul. Chodakowskiej 19/31, 03-815 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Każdej osobie podającej swoje dane przysługuje prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.