Mommy Link to wieloelementowy system, który ma eliminować negatywne skutki braku kontaktu rodziców i przedwcześnie urodzonych dzieci w pierwszym okresie ich życia. Obejmuje m.in.: wdrożenie indywidualnych sal szpitalnych rooming-in dla matek i wcześniaków, projekt „Mamo! Zostaw część siebie w inkubatorze” (w tym produkt Apaszka, który, przenosząc zapach, pozwala dziecku czuć obecność mamy) czy system BM Extension (dzięki aplikacji na telefonie i głośniczkowi w inkubatorze umożliwia kontakt głosowy rodzica z dzieckiem).

Projektantka: Izabela Lubińska

Promotorzy: Oskar Zięta (Industrial Design), Dawid Wiener (Psychologia)

Interesujący projekt?
Poznaj specjalność Industrial Design

Administratorem danych jest SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny z siedzibą przy ul. Chodakowskiej 19/31, 03-815 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Każdej osobie podającej swoje dane przysługuje prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.