Geometria i powtarzalność czakr stały się inspiracją dla stworzenia kolekcji
w konwencji street style. Wychodząc od podstawowego wzoru czakry, autorki rozrysowały je na wiele sposobów, by na końcu uprościć je przez wykorzystanie techniki string art. Kolor białych nitek zmieniły za pomocą kolorowych barwników do tkanin i w ten sposób uzyskały gradient koloru. Na sam koniec usztywniły nitki żelatyną tak, aby kształt został zapamiętany.

Projektantka: Viktoria Usenko, Laura Dobosz

promotorzy: Wojciech Dziedzic, Dawid Wiener (psychologia)
materiały: wełna, batyst, podszewka wiskozowa, nici poliestrowe

Interesujący projekt?
Poznaj specjalność fashion design

Administratorem danych jest SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny z siedzibą przy ul. Chodakowskiej 19/31, 03-815 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Każdej osobie podającej swoje dane przysługuje prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.