Jesteśmy częścią Uniwersytetu SWPS swps logo navbar 30 Przejdź do swps.pl

Aby dostać się do School of Form nie musisz zdać egzaminu z rysunku. Egzaminy na kierunek wzornictwo (studia licencjackie) w roku akademickim 2019/2020 odbędą się w dwóch etapach: warsztat rekrutacyjny i rozmowa na podstawie portfolio. 

Warsztat rekrutacyjny

Twoim zadaniem w tej części egzaminu będzie przygotowanie własnej odpowiedzi projektowej na zadany temat. Ćwiczenia są skonstruowane w taki sposób, że każdy jest w stanie na nie odpowiedzieć, nie ma tu dobrej lub złej odpowiedzi, liczy się pomysł i to jak go zaprezentujesz. Każdy z kandydatów dodatkowo przygotowuje mapę myśli oraz krótko przedstawia powstałą pracę. To czego komisja poszukuje to pomysłowość, spostrzegawczość oraz zmysł projektowy. Warsztat rekrutacyjny sprawdza także Twoje umiejętności manualne, świeżość myślenia oraz kreatywność.

Na egzamin możesz wziąć ze sobą swoje ulubione przybory, ale nie jest to konieczne ponieważ wszystkie niezbędne materiały i narzędzia przygotujemy dla Ciebie. Obowiązkowo natomiast zabierz ze sobą pozytywne nastawienie i dobry nastrój. Egzamin nie ma sztywnej formy dlatego ubierz się swobodnie.

Warsztat rekrutacyjny będzie trwać ok. 1,5 godziny.

Rozmowa na podstawie portfolio

Przygotuj portfolio, w którym pokażesz nam, co lub kto Cię inspiruje, jakie masz pasje i umiejętności. Wyślij portfolio do School of Form lub przynieś je ze soba w dniu egzaminu. Umów się na egzamin. Warunkiem przystąpienia do egzaminu jest wcześniejsza rejestracja w formularzu rekrutacyjnym. Jeśli jesteś już zrejestrowany w systemie, zaloguj się i wybierz termin egzaminu.


W procesie rekrutacji mogą uczestniczyć tegoroczni maturzyści jeszcze przed zdaniem egzaminu maturalnego.

Opłata rekrutacyjna

Aby wziąć udział w egzaminie, należy dokonać opłaty rekrutacyjnej w wysokości 150 zł. Jest to możliwe w jednym z kroków formularza rekrutacyjnego za pomocą płatności internetowych. Uwaga! Uiszczenie opłaty umożliwia zapisanie się na konkretny termin egzaminu.

Najbliższy termin egzaminu

Wkrótce podamy terminy egzaminów wstępnych na studia na rok akademicki 2020/2021.

Terminy egzaminów w Kijowie

Wkrótce podamy terminy egzaminów wstępnych na studia na rok akademicki 2020/2021 w Kijowie.

Rekrutacja via Skype

Rekrutacja za pośrednictwem Skype'a odbywa się wyłącznie na studia w języku angielskim.

Wynik egzaminu

O wynikach egzaminu zostaniesz poinformowany drogą elektroniczną w ciągu 3 dni roboczych od daty egzaminu. Następnie otrzymasz informację dotyczącą dopełnienia formalności związanych z przyjęciem na studia.

 

KROK 4 - UZUPEŁNIENIE DOKUMENTÓW

Zapisz się na newsletter

i otrzymuj informacje o nowościach w ofercie School of Form: warsztatach, wykładach oraz wydarzeniach.