Jesteśmy częścią Uniwersytetu SWPS swps logo navbar 30 Przejdź do swps.pl

Aby dostać się do School of Form nie musisz zdać sprawdzianu z rysunku. W związku z sytuacją epidemiologiczną COVID-19 egzamin na kierunek wzornictwo (studia licencjackie) w roku akademickim 2022/2023 będzie miał formę rozmowy na podstawie portfolio. 

Rozmowa na podstawie portfolio

Przygotuj portfolio, w którym pokażesz nam, co lub kto Cię inspiruje, jakie masz pasje i umiejętności. Warunkiem przystąpienia do egzaminu jest wcześniejsza rejestracja w formularzu rekrutacyjnym oraz wgranie portfolio. Jeśli jesteś już zarejestrowany w systemie, zaloguj się, uzupełnij dokumenty i wybierz termin egzaminu. Po umówienieu terminu egzaminu zostaniesz poinformowany o tym jak stawić się na rozmowę online. 

W procesie rekrutacji mogą uczestniczyć tegoroczni maturzyści jeszcze przed zdaniem egzaminu maturalnego.

Tutaj znajdziesz więcej informacji o portfolio i zapiszesz się na konsultacje.

Opłata rekrutacyjna

Aby wziąć udział w egzaminie, należy dokonać opłaty rekrutacyjnej w wysokości 150 zł. Jest to możliwe w jednym z kroków formularza rekrutacyjnego za pomocą płatności internetowych. Uwaga! Uiszczenie opłaty umożliwia zapisanie się na konkretny termin egzaminu.

Najbliższy termin egzaminu

Sprawdź terminy egzaminów »

Wynik egzaminu

O wynikach egzaminu zostaniesz poinformowany drogą elektroniczną w ciągu 5 dni roboczych od daty egzaminu. Następnie otrzymasz informację dotyczącą dopełnienia formalności związanych z przyjęciem na studia.